Завантаження. Зачекайте будь ласка...
Реєстрація Забули пароль?
Логика Счет до 3 Счет до 5 Счет до 10 Счет до 20 Счет до 100 Математика Позиция в пространстве Время Грамота Сравнение Цвета Фигуры Кругозор Внимание и память
Логика

Купи підписку на 1 місяць отримай 2 у подарунок

iqschool.com.ua Цей сайт для дітей від двох до одинадцяти років, на котрому кожний цікаві розвіваючі вправи та ігри

X

Які Вправи та Ігри в нас є

Чому ми?

Чому сучасні батьки, які дбають про свою дитину, вибирають iqschool.com.ua?
Сплативши підписку, ви отримуєте:
Реєстрація

О нас

З чого почати?

З чого почати?

Виберіть вікову категорію своєї дитини - і все, можна приступити! У нас безліч захоплюючих розділів, на освоєння кожного буде потрібно не один день.

Які переваги членства в клубі?

Вам надається доступ до вправ і тренувань для розвитку IQ. Будь-коли Вам будуть доступні звіти про хід навчання та прогресі дитини.
Почати навчання

Отзывы

Почати навчання или Додати відгук

Як почати?

Зараз ви не зареєстровані на сайті, тому вам доступно тільки 10 завдань в день
Після безкоштовної реєстрації ви зможете :

Реєстрація

Вже зареєстровані? Авторизуйтесь

Дитячі розвиваючі заняття - це те, що потрібно для веселого проведення часу з дитиною. Сидячи вдома ваш малюк буде готуватися до школи. Проводячи такі цікаві уроки, ви зможете розкрити і в майбутньому посприяти талантам малюка. Адже саме в 1-3 роки закладаються навички та здібності людини.

        

Особливості занять на нашому сайті

Ми пропонуємо дуже прості і доступні дитячі розвиваючі заняття. Тут ви знайдете безліч цікавих картинок і навіть голосове пояснення завдань. Голосове пояснення створено для кращого сприйняття завдання дитини. До вашої уваги, надані вправи для малюків 2 років. При бажанні, можна продовжити курс до 7 років. Весь курс занять допоможе дитині підготуватися до школи.

Всі заняття, які представлені на сайті iqschool.com.ua були розроблені професійними педагогами та психологами. Тому ви можете бути точно впевнені, що зроблено правильно. Займайтеся з дітьми, хоча б, пів години в день і вже незабаром будуть помітні перші результати. Подумайте про майбутнє своїх дітей заздалегідь, і потім вони скажуть вам Дякую!

Отримай в 2 рази більше можливостей!

Почати зараз
Вже є аккаунт? Увійти X