Завантаження. Зачекайте будь ласка...
Реєстрація Забули пароль?

Розвиваючі Ігри на Рахуємо до 10 Рахуємо до 10

Як почати?

Зараз ви не зареєстровані на сайті, тому вам доступно тільки 10 завдань в день
Після безкоштовної реєстрації ви зможете :
  • Вибирати 20 будь-яких завдань, які будуть вам корисні
  • Переглядати статистику успіхів дитини, помилки і прогрес занятть з дитиною
  • Отримувати кубки та медалі за успішне навчання роздруковувати розмальовки

Реєстрація

Вже зареєстровані? Авторизуйтесь

Розвиваючі Заняття та Ігри для дітей рахуємо до 10

Щоб полегшити першокласнику сприйняття шкільної програми, вихователі, в дитячому садку, з дітьми проводять розвиваючі заняття для дошкільнят. Методика навчання проходить згідно зі стандартною програмою, обов´язковою для виконання. Першочерговим завданням навчання є формування емоційно стійкої, всебічно розвиненої особистості з відмінною пам´яттю, вмінням розрізняти добро і зло, а також закласти фундамент

Навчити дітвору з раннього віку раціонально мислити, допомагають дитячі логічні розвиваючі заняття, в яких використовують ігри, як вправи для малюків, що виробляють навички творчого підходу до вирішення поставлених перед ними завдань. У п´ятирічному віці, розвиваючі заняття для дітей рахунок до 10 необхідний, тому як це розвиваючі вправи в школу. До того ж, вони можуть вже самостійно користуватися комп´ютером.

Сприяння у всебічному розвитку, втілюючи навчання в форму гри, надає сайт " iqschool.com.ua ", що дозволяє застосовувати вдома вправи для дітей на рахунок до 10, і не тільки, згідно з розкладом складеним експертами з психології та раннього розвитку. Для того, щоб проводити заняття з дитиною, в системі онлайн, за допомогою різноманітних захоплюючих ігор і малюнків, методом виключень, а також, рахувати до 10 заняття для дітей з математики, розрізняти геометричні фігури, розширювати кругозір і словниковий запас, і багато іншого, відвідайте iqschool.com.ua . Тут запропоновано унікальну безкоштовну програму з розвитку дітей раннього віку.

Отримай в 2 рази більше можливостей!

Почати зараз
Вже є аккаунт? Увійти X