Завантаження. Зачекайте будь ласка...
Реєстрація Забули пароль?

Розвиваючі Ігри на Рахування до 3 Рахування до 3

Як почати?

Зараз ви не зареєстровані на сайті, тому вам доступно тільки 10 завдань в день
Після безкоштовної реєстрації ви зможете :
  • Вибирати 20 будь-яких завдань, які будуть вам корисні
  • Переглядати статистику успіхів дитини, помилки і прогрес занятть з дитиною
  • Отримувати кубки та медалі за успішне навчання роздруковувати розмальовки

Реєстрація

Вже зареєстровані? Авторизуйтесь

Розвиваючі Заняття та Ігри для дітей рахуємо до 3

Розвиваючі заняття для дітей (рахунок до 3) можна починати вже з дворічного віку: саме в цей час малюк вже в змозі концентрувати увагу на предметі навчання протягом 5-6 хвилин. Батькам не варто розраховувати на те, що цього навчать в дитячому садку: якщо там не використовують програму раннього розвитку, можуть сказати, що вчити рахувати до 3 - заняття для дітей більш старшого віку. Не варто переживати про те, що вправи для дітей на рахунок до 3 надмірно складні і стомлюючі: як правило, вони сприймають їх як цікаву гру, з радістю включаючись в процес.

Вправи для малюків нескладні, їх цілком можна організувати за допомогою підручних засобів (паличок, малюнків) дома, але набагато інформативніше, простіше і зручніше займатися цим онлайн. На сайті iqschool.com.ua представлені різноманітні дитячі логічні розвиваючі заняття, розраховані на будь-який рівень підготовки. На першому етапі дорослий з дитиною знайомиться з зображенням цифр, після засвоєння їх зовнішнього вигляду можна переходити до вправ, присвяченим розпізнаванню, а на наступному етапі відбувається безпосереднє навчання рахунку предметів або об´єктів (точок).

Таким чином, розвиваючі заняття для дітей рахунок до 3 дозволяють поступово підготувати розумовий і логічний апарат дитини до наступних, більш складних арифметичних дій. Без них не вийде освоїти жодні розвиваючі заняття для дошкільнят, відповідно, проходити розвиваючі вправи в школу доведеться в інтенсивнішому режимі, перевантажуючи організм малюка, що вкрай небажано

Отримай в 2 рази більше можливостей!

Почати зараз
Вже є аккаунт? Увійти X